обложка ютуб 36

Мектебіміздің тарихы сонау 1990 жылдардан басталады. Ол кезде цифрландыру әлі басталмаған еді. Бірақ уақыт өте келе технология тез дамыды және қазір біз көрген нәрселердің барлығын жазып алып, түсіре аламыз және мұның бәрі ақырында біздің көз алдымызда болып жатқандай көріп, есте сақтай алатын визуалды естеліктерімізге айналады. 2015 жылдан бері көп уақыт өткен жоқ, бірақ өзгерістер орасан зор болды.

Сондықтан, «сол кездерді» аздап еске түсіру үшін назарларыңызға 2015 жылы оқушылар, ал қазір  мектебінің түлектері Ковека Любовь және Диана Нургалееваның қолымен құрылған Краснокордон орта мектебі туралы ағылшын тіліндегі бейнероликті ұсынамыз. Оқытушылар Юлия Анатольевна Шмидт пен Ольга Пантелеевна Моргунованың жетекшілігінде болды.

"Барлық мектептер бір-біріне ұқсас, бірақ сонымен бірге айырмашылықтары бар. Мен сіздерге өз мектебім туралы айтқым келеді. Біздің мектеп өте жаңа емес, мүмкін, ең заманауи емес, бірақ бәрібір керемет. Біз мектепке неге барамыз ?Оқу үшін.Ал біздің мұғалімдер ең маңызды рөл атқарады.Мен өзімді өте бақыттымын деп есептеймін,себебі менің мұғалімдерімнің барлығы тәжірибелі және қызықты адамдар.Олар бізге білім алуға көмектеседі және өміріміздің барлық салаларында кеңес береді.Олар бізбен білім мен тәжірибемен бөліседі. Олар бізді қолдайды және қамқорлық жасайды.Сондықтан мен мектепте болғаныма қуаныштымын.Біздің мектеп жай ғана білім алатын орын емес, мұнда әркім қызықты нәрсе таба алады.Біреу ғылыми жобалар жасайды, сонымен қатар жасақ бар. Мектептегі жас жол инспекторлары бар. Біз салауатты өмір салтын ұстанамыз "Балалар баскетбол, волейбол, жеңіл атлетика секцияларына барады. Көптеген балалар шаңғымен және хоккеймен айналысқанды ұнатады. Тіпті облыстық шаңғы жарыстары мен хоккей ойындарын жыл сайын мектебіміздің базасыңда өткізу дәстүрге айналды. Сонымен қатар мектеп біздің дамуымызға көмектеседі таланттарымызды ашу үшін: сурет студиясы, қуыршақ театры, би үйірмесі – біздің сүйікті іс-әрекеттеріміз. Түрлі шығармашылық байқаулар мен концерттерде өз таланттарымызды көрсетуге мүмкіндігіміз бар. Мектебіміздің бағыты – қоршаған орта. Біз жылыжайда, мектеп ауласында жұмыс істейміз, экологиялық соқпақ бойынша экскурсиялар ұйымдастырамыз, экотуризм шараларына қатысамыз. Маған мектеп орман шаруашылығының жиналыстарына қатысқан ұнайды. «Бүркіт» мектеп орманшылығы жиі бірінші орын алады. Балалық шақ өміріміздегі ең бақытты кезең деп есептеймін! Алғашқы достар, алғашқы махаббат, алғашқы жетістіктер мен көңілсіздіктер және мұның бәрі мектеп өмірімен байланысты. Мен Краснокордон орта мектебінде оқитыныма қуаныштымын және оның жетістігі мына формулада жатыр деп ойлаймын: Мұғалімдердің сүйіспеншілігі мен тәжірибесі + жақсы жағдай + шығармашылық / барлық оқушылар = сәттілік пен қуаныш».