Ақпан
2023

3 тоқсанның басынан бастап «Краснокордон ЖББМ» КММ пікірсайыс клубы өз жұмысын белсенді жалғастыруда. Біздің мектептің пікірсайыс қозғалысының жетекшісі В. И. Зюбин апта сайын пікірсайыс клубының қатысушылары осы қиын қолөнерді үйренуді жалғастыратын жиналыстар өткізеді.

Мәселен, 3 тоқсанның басында, 16.01 Алтынсарин ауданының пікірсайыс клубтары арасында турнир өтті, онда біздің мектептен іріктелген клуб қатысушылары В.И. Зюбин бастаған Шмидт А. және Серік Д. құрметті 3 орынға ие болды.

Қыркүйек
2022

Қазақстандағы пікірсайыс қозғалысы еліміздің барлық білім беру жүйесі үшін ең өзекті жұмыс саласы болып табылады. ҚР Білім және ғылым министрлігінің мәліметіне сәйкес, барлық мектептер дебат қозғалысымен қамтылған. Краснокордон орта мектебінің «Ұшқыр ой алаңы» дебат клубында ЖЗҚ бойынша жүйелі сабақтар мен ойындар өткізіліп тұрады. Бұл іс-шараларда оқушылар  таңдалған қарарлар бойынша пікірталас және шындықты табу үдерісіне үлкен қызығушылық танытады. Мектебіміздің «Ұшқыр ой алаңы» дебат клубының қатысушылары:

1. Серік Дархан 10-сынып
  2. Шмидт Артём 10-сынып