2020 жылдың қараша айының соңында біздің мектепте жалпыадамзаттық құндылықтар апталығы өтті.

Әр адамның жеке құндылықтары бар, бірақ әр адамның жеке құндылықтары бар. Сондықтан бұл тақырып бойынша барлық іс-шараларға қуана қатысқан оқушыларымызды да сол тақырып айналып өткен жоқ.

Жалпыадамзаттық құндылықтар апталығының ашылуына орай барлық сыныптарда МАДС-тен 11-ге дейін сынып сағаттары және «Сүйіспеншілік-адамның басты қасиеті, ақиқат-оның негізі, дұрыс әрекет-оның шынайы өмірі» тақырыбында әңгімелер өтті, сынып жетекшілері оқушыларға жалпыадамзаттық құндылықтардың не екенін айтып, осы тақырып бойынша оқушылардың пікірлері мен ойларын тыңдады. Мектеп кітапханашысы Фунтикова Валентина Леонидовна осы күнге арналған осы тақырыптарды бір немесе басқа жолмен қамтитын кітаптардан көрме құрды.  МАДС оқушыларын шақыра отырып, ол бұл кітаптарда не қызықты болатынын және оларда қандай тақырыптар көтерілетінін айтты.

Екінші күні барлық сыныптар үшін жалпыадамзаттық құндылықтар тақырыбы бойынша көптеген конкурстар өткізілді: 5 және 6 сыныптар арасындағы өлеңдер конкурсы, 7 және 8 сыныптарға арналған эсселер конкурсы, 9-11 сыныптарға арналған эсселер конкурсы, 1-4 сыныптарға арналған суреттер конкурсы, барлық сыныптарға арналған шығармашылық жұмыстар көрмесі. Кейіннен барлық жұмыстар бағаланып, балалар мектептен грамоталар мен сертификаттар алды.

Әрі қарай, көптеген сыныптар адам құндылықтары тақырыбында бейнероликтер әзірледі және түсірді.

Жалпы, іс-шаралардың бүкіл аптасында оқушылардың әрқайсысы өздері үшін жаңа нәрсе шығарды, сонымен қатар адами құндылықтар туралы өз көзқарастарымен бөлісті. Сыныптар ішінде өткен барлық іс-шаралар

бір-бірін туралы көп біліп, балаларды біріктірді.