Біздің мектептің әр сыныбында оқушылардың көпшілігі бей-жай қарамайтын және жанашыр балалар, сондықтан олар «игі істер марафоны» акциясын айналып өтпейді және оған мүмкіндігінше жиі қатысуға және қолдарынан келгеннің бәріне көмектесуге тырысады.

marafondobrdel sent noyabr21 2    marafondobrdel sent noyabr21 1

1. Сонымен, 5-сынып оқушылары сынып жетекшісіне көмекке келіп, орта буынға жаңадан келгендер ретінде олар жаңадан алған сыныбын жинап, ретке келтірді.

marafondobrdel sent noyabr21 4  marafondobrdel sent noyabr21 6  marafondobrdel sent noyabr21 7

1. Біздің мектептің аумағында көптеген әдемі өсімдіктер, бұталар, ағаштар бар. Күз келіп, жапырақтары түсе бастағанда, олар айналасында бәрін бітеп тастайды. Барлық сынып оқушылары мұғалімдермен бірге шетте қалмады және жыл сайын «Таза мектеп ауласы» акциясына шықты. Тазалауға қатысқандардың барлығы мектеп ауласын тәртіпке келтіріп, көтеріңкі көңіл-күймен үйлеріне тарады. Кейін барлық сыныптарға осындай белсенді жауап үшін мадақтау қағаздар табысталды.

marafondobrdel sent noyabr21 10  marafondobrdel sent noyabr21 8  marafondobrdel sent noyabr21 9

1. Кіші сынып оқушылары да үлкен жолдастарынан қалмайды. Олар да өте еңбекқор балалар. Өз сыныптарында балалар гүлдерге күтім жасайды, өйткені өсімдіктер барлық адамдар үшін басты байлықтың бірі болып табылады және біздің мектептің оқушылары соны түсінеді.

marafondobrdel sent noyabr21 21  marafondobrdel sent noyabr21 20  marafondobrdel sent noyabr21 22

1. Қазіргі уақытта қызмет көрсету саласында жұмыс істейтін адамдар өте маңызды. Сонымен, 5-сынып оқушылары және қосымша білім беру педагогы Немчинова Гульнар Ивановнамен бірге аурухана мен азық-түлік дүкендерінің қызметкерлеріне гүл шоғы түрінде сыйлық берді және барлық оқушылардан үлкен рахмет айтылды.

marafondobrdel sent noyabr21 18  marafondobrdel sent noyabr21 11  marafondobrdel sent noyabr21 14

1. Әрине, ең бастысы, ата-әжелеріміз туралы ұмытпауңыз қажет. Бастауыш сынып оқушылары осында да ерекшеленіп, бір уақытта ата-әжелеріне көмектесуге және бақшаны тазалауға арналған шағын челлендж ұйымдастырды.